• Slideshow01

Łowiska

Łowisko Jeziorowo Rzeczne

Nasza baza położona jest w środku kanału o długości półtora kilometra łączącym dwa jeziora Virsbosjon i Amanningen. W jeziorach występuje kilka głębszych miejsc 30-40 m, a w kanałach niezliczona ilość kamieni i skałek. Łowiska dostępne są cały rok (zimą zapraszamy na wędkowanie z lodu)Dostępność łowiska

Łowiska nasze są dostępne dla każdej metody łowienia takiej jak spining,trolling,łowienie gruntowe,z brzegu jak i łodzi, oczywiście na najlepsze efekty można liczyć wędkując z łodzi która jest zawsze w naszej ofercie.

Lowisko1


Metody połowu

Drapieżnik - Dozwolone metody na naszych łowiskach to: Spining,trolling,żywiec,martwa rybka oraz mucha.
Białą ryba - Wszystkie metody

Limity i ograniczenia

Wymiary ochronne ryb: Szczupak: 50 cm / Sandacz:  do 45 cm oraz od 70 cm / Okoń: 25 cm

Z łowiska można zabrać 1 sandacza, 1 szczupaka, 5 okoni na osobę dziennie. (Tylko w dozwolonych wymiarach CM) Wszystkich odwiedzających naszą bazę obowiązuje całkowity zakaz mrożenia ryb i wywożenia ryb.

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę iż w Szwecji obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu dla sternika który wynosi 0.1promila, większa ilość skutkuje bardzo wysokimi karami nawet do kilkunastu tysięcy koron a w przypadku większej ilości wiezieniem.

Lowisko1


Łodzie

Do dyspozycji naszych klientów są - Aluminiowe łodzie wędkarskie o bardzo wysokim standardzie jak i również silniki do łodzi (Suzuki 20km)

Paliwo do łodzi

Paliwo do łodzi we własnym zakresie: Paliwo do łodzi kupujemy u gospodarza jak również jest możliwość samemu na pobliskiej stacji benzynowej.

Dodatkowo płatne:

  • Echo sondy
  • Paliwo do lodzi
  • Pozwolenia na łowienie
  • Wypożyczenia sprzętów wędkarskich